Russian Speaking Dating for those who live in Poland

Tomior

Sex:
Man
Age:
42 years old
Zodiac:
Leo
Marital status:
single
Education:
university graduated
Location:
Poland, Mazowieckie, Warszawa

Appearence & character

Smoking:
I smoke occasionally
Alcohol:
I drink occasionally
Children.:
I don't have but I'd like to have them
Height:
180
Figure:
athletic
Hair color:
dark blond
Eyes color:
blue
Find of movie:
action, s-f, fantasy, war, thiller, costume, historical, popular science
Vacation:
in my city, outside my country, by the sea side, exploring new places, active, at home
Select your style.:
Business, sophisticated, modern, My own style
I can communicate in:
english, swedish, polish
What are you looking for?:
friendship, marriage, long-term relationship, just fun

About

Jestem urodzonym wojownikiem. Życie ze wszystkimi trudnościami, przeciwnościami i wyzwaniami mnie fascynuje. Im więcej ich pokonujemy, im więcej problemów rozwiązujemy, tym jesteśmy silniejsi i mądrzejsi i tym łatwiej realizujemy, nawet bardzo trudne cele. Życie to najbardziej fascynująca gra. Żyję tak, aby każda sekunda życia była wartościowa. "Nie znam sposobu pokonywania innych, lecz wiem, jak pokonać siebie" napisał w "Hagakure" pan Yamamoto Tsunetomo. Taki właśnie jestem.

Looking

Najtrudniejsze pytanie. Myślę, że najlepsza odpowiedź brzmi: towarzyszki zwycięstw i kobiety, która będzie stymulować rozwój i dążenie do poszerzania królestwa :') Najlepszą ilustracją jest karta Tarota oznaczona jako "Moc". Na niej kobieta prowadzi lwa ale nie walczy z nim. Prowadzi go delikatnie kładąc mu rękę za uszkiem :). To kwintesencja właściwego związku ze mną.

My interests

Moją ważną zasadą jest "Quality Time" - przeżywanie najlepiej jak to możliwe każdej chwili. Życie jest za krótkie na marnowanie go na jakiś czopków i debilizmy. Każdy dzień jest ważny. Pokonywane przeszkody i rozwiązane problemy czynią nas silniejszymi i mądrzejszymi. W chwilach pokoju i spokoju należy cieszyć się chwilą gdyż nie będzie ona trwała wiecznie. Ważne jest zrozumienie, iż okazje i możliwości to także ulotne momenty. Każdy dzień jest którymś momentem tego cyklu.